Gebruikerslogin

Dansprogramma

2017-2018

Dans

Land

Niveau

     
Adjon az isten Hongarije 1
Avak hadrachim Israël 1
Aw shucks VS 1
Chaos mixer VS 1
Djipaj Servië 2
Gaida vasi Bulgarije 1
Garoon Armenië 1
Hi rak rotza lirkod Israël 3
Kolomyika Roemenië 3
Krivo Ihtimansko Horo Bulgarije 3
Le buke Turkije 1
Le printemps Frankrijk 2
Papatya Turkije 2
Prime minister Engeland 1
Rikud hashvatim Israël 2
Sigma Servië 3
W moim ogrodecku Rusland 2
Zensko kapansko horo Bulgarije 1

2016-2017

Dans

Land

Niveau

     
Al kanfey hakesef Israël 1
Basma doppia Roemenië 1
Bingöl Armenië 2
Braul mocanesc din sita Roemenië 2
Chad gadiya Israël 3
Dzinovsko horo Bulgarije 3
El Paso City VS 3
Hora colintana Roemenië 2
Hora nuntasilor Roemenië 1
Kermiswals HEderlands 3
Mesjog gür Armenië 1
Novi cocek Roma 2
Od lo ahavti dai Israël 1
Pre picor Servië 3
Samoborski drms Servië 1+3
Shatiach parsi Israël 2
She yavo Israël 2
Staro erkecko horo Bulgarije 1
Vo sadu li Rusland 1

2015-2016

Dans

Land

Niveau

     
Adana Armenië 1
Asjino oro Albanië 1
Derech hameshi Israël 2
Erev tov Bulgarije 3
Hora de mana Roemenië 1
Ikhali Kozachenki Rusland 2
Joc din enisala Roemenië 3
Macedonian morning Macedonië 3
Makamlijsko Bulgarije 3
Matanot ktanot Israël 2
Melech melech Israël 3
Postpole (set) Engeland 2
Selsko sopsko horo Bulgarije 2
Setjna Servië 1
Show off your lady (P) USA 2
Sixteen tons (L) Israël 2
Talashmanlijsko horo Bulgarije 3
Tri devojke (zbor zborile) Servië 1
Üc ayak Turkije 1
Valse d'adieu Frankrijk 2
Yesh lanu al mi lismoch Israël 1

2014-2015

Dans

Land

Niveau

     
Caesornicul Roemenië 1
Chanale hit balbela (L) Israël 1
De Ciobanië Roemenië 3
Dona Bulgarije 2
Gandagana Georgië 3
Hozanki Turkije 2
Karicka (Branliow) Slowakije 2
Kònyi Hongarije 1
Kostilata thessalias Griekenland 2
Layla zoher Israël 1
Lutje Schots (P) Nederland 1
Serjoza (P) Estland 1
Sestorka Servië 1
Shav el admati Israël 1
Tu romnie Roemenië 1
Voorjaarsmazurka (P) Nederland 3
Ya abud Turkije 3
Yar ko parag Transcaucasië 1

2013-2014

Dans

Land

Niveau

     
Black hills USA 1
Damat halay Turkije 1
DanseriDoedans   1
De 5e de beste Vlaanderen 1
Debka eylon Israël 3
Grand square USA 1
He cane Turkije 1
Kettingpolka Vlaanderen 2
Komt vrienden in de ronde Nederland 2
La crouzade Frankrijk 2
Majstore Bulgarije 1
Margarit Armenië 3
Ojsata Bulgarije 3
Öksbol polka Denemarken 2
Siasamba Israël 2
Usti baba Bulgarije 3
Valle e permetit Albanië 1

2012-2013

Dans

Land

Niveau

     
Achla chamuda (L) Israël 2
Choshev alayich (P) Israël 3
Cornish six-hand reel (P) Ierland 1
Daroni Armenië 3
Eyvah eyvah nare Turkije 1
Go fatile mome Israël 3
Hatzoani Israël 1
Imala majka Bulgarije 1
Jiana de la guire raui (P) Roemenië 2
Kubayo (L) Israël 1
Lorke Armenië 1
Malhao (P) Portugal 1
Mavromata Griekenland 2
Mori shej Hongarije 1
Naroy naroy Armenië 1
Ordu Turkije 1
Sarba de la poiana stampe Roemenië 1
Semmame Turkije 2
Shar Israël 3
Shir hamayim Israël 2
Valle qytetare e tiranes Albanië 3
Varbiska racenica Bulgarije 2
Vaspourakani kochari Armenië 1
Veshachanti Israël 3

2011-2012

Dans

Land

Niveau

     
Ako umram il zaginam Bulgarije 1
Bachur Ragish (P) Israël 3
Boi la goren Israël 2
Cocek ust usti baba Slavische Balkan 1
Debka idan Israël 2
Dobroudjansko horo Bulgarije 3
Dorozhka Rusland 3
Dracula's dance Hongarije 1
Every man's chance (P) Ierland 1
Harey hevron Israël 1
Jurelul Roemenië 2
Kmo shokolad Israël 1
Kostilata Griekenland 1
Le'orech hatayelet Israël 2
Manea de manea Roemenië 1
Nazani Armenië 3
Nazeli bar Armenië 1
Quimper moscou (P) Vlaanderen 1
Senin canina Turkije 2
Seyu-rassevayu Rusland 1
Sirba batuta Roemenië 2
Weave the line (P) New England 2

2010-2011

Dans

Land

Niveau

     
Debka balkanit Israël 3
Hine ani Israël 1
Karagouna Griekenland 1
Lunden reinlender Noorwegen 1
Ma navu Israël 1
Makaram & semame Turkije 1
Matzlichim Israël 3
Papuselele Roemenië 2
Petrecere Roemenië 1
Shoror Armenië 3
Stanga Roemenië 2
Taraban Kroatië 1
Tarantella Siciliaaa Italië 1
Telefonski cocek Mac.zig. 3
Tsifteteli tourkiko Griekenland 1
Tzadik katamar Israël 1
Velikotarnovsko horo Bulgarije 2
Vjesyolaya kadril Rusland 1
Yoducha ra'ayonay Israël 1

2009-2010

Dans

Land

Niveau

     
AMARILLETJE Nederland 1
AMBEE DAGIETS Armenië 1
ADAMA VESHAMAYIM Israël 2
AHAVA TENATZEACH Israël 2
ANA KURDI Israël 2
BA LA Israël 1
BOI MALKA Israël 1
CUMBIA SEMANA Israël 1
DAS FENSTER Duitsland 1
ERETZ ERETZ Israël 1
FADIKE Turkije 2
HAYDE Israël 2
HORA CHADERA Israël 1
HORA MARE VRANCENESCA Roemenië 2
HORA ZEMER Israël 1-2
JANIMAN KAVRAH Assyrië 1
KABUKEM LELE Israël 3
KARAMFIL Bulgarije 1
KOL MA SHEKADAM Israël 3
MACHOL YONATAN Israël 3
MAUDER KUM DAL Duitsland 1
ME'EVER LANAHAR Israël 2
OPA CUPA CIGANSKO KOLO Servië 3
SERET HODI Israël 1-2
SHALOM ALEYNU Israël 2
SHEHASHEMESH TA'AVOR ALAY Israël 1
SIRIUL Roemenië 1
SULAM YA'AKOV Israël 1
TANKOSAVA Servië 1
T FILATI Israël 1-2
THE GLEEFUL THREESOME Engeland 2
TRABZONI BAR Armenië 1
TZEL MIDBAR Israël 2
TZLIL HA'EMEK Israël 2-3
VLASKI TANC Servië 3
YA DA KALINUSHKA LOMALA Rusland 2
ZDROBOLEANCA Roemenië 1-2
ZIMOESJSKA Rusland 2
ZOMERPOLKA Nederland 1

Navigatie

Wie is online

Er zijn momenteel 0 gebruikers en 0 gasten online.